Nie chcę zabrzmieć jak #przegryw ale to jest tak że te kobiety są ładne i mają więcej kasy/wyższy status społeczny i płyną je⁎⁎⁎ym jachtem. I mogą mieć wyjebane na jakieś mniejszości i inne bzdety. A jakby jakiemuś aktywiście chodzacemu na marsze równości chciały opierdolić pedarde to by od razu stał z opuszczonymi spodniami i wyjebane by miał jaka flaga powiewa. Ja bym się nie zastanawiał xd
Zaloguj się aby komentować