K⁎⁎wa, 3 godziny w samochodzie w takim upale w korkach z ledwo działającym nawiewem dla chłopa bo potrzebował kabla Display Port i dopiero w 5tym sklepie się znalazł. K⁎⁎wa mać. Rozsierdzon. #przegryw

K⁎⁎wa, 3 godziny w samochodzie w takim upale w korkach z ledwo działającym nawiewem dla chłopa bo potrzebował kabla Display Port i dopiero w 5tym sklepie się znalazł. K⁎⁎wa mać. Rozsierdzon. #przegryw

@Prze-przegralemZycie Ja też kiedyś potrzebowałem kabla DP na już i na szybkości znalazłem na OLX chuop nówkie w opakowaniu niepotrzebno za dyszkie sprzedawał 1,5m kabla i to 2 km ode mnie, wieczorem się my ustawili bez korków, bez słońca bo już ok. 22 było to i chłodniej… no po prostu luksus warunki do zrobienia dealu bożego okuratnego.
Zaloguj się aby komentować