Kurde dziwnie tak człowiek wstaje rano do kibla idzie i nie odpala apki vikopu. Jakoś tak serio mega dziwnie ale człowiek przyzwyczai sie do tego nowego designu i będzie wy…. Właśnie kim tu sie jest Mirkiem ? Hejtowcem ?
Kurde dziwnie tak człowiek wstaje rano do kibla idzie i nie odpala apki vikopu. Jakoś tak serio mega dziwnie ale człowiek przyzwyczai sie do tego nowego designu i będzie wy…. Właśnie kim tu sie jest Mirkiem ? Hejtowcem ?
Zaloguj się aby komentować