Kukold się zesrał xD
#bekazkukoldow #blackpill #przegryw #bialorycerstwo
2f49bc55-9706-4731-9709-d73a0e1edb9b
ErwinoRommelo

Nieno wredne suki sa, ale polowa tych dzentelmenow mysli ze za bycie 2 razy milym dla kobiety odrazu jest gwarantowny lodzik, niestety nie tak to wyglada.

DiscoKhan

@ErwinoRommelo znaczy dżentelmenem na pewno nie jest ktoś kto musi pracować na swoje utrzymanie, bo z definicji to powinien być arystokrata.


Później biedota zaczęła sobie głębszą filozofię do tego terminu dorabiać żeby się tytułować jak panowie możni, że niby renta szlachecka to w sumie nie jest w byciu dżentelmenem najważniejsze no ale cóż xd


Także jeżeli ktoś nie ma żadnych przywilejow za lepszą krew to dupa wołowa jest a nie dżentelmen, a też nie ma co się do, tfu, gilotyna im na łeb, arystokracji porównywać.

ErwinoRommelo

@DiscoKhan wiesz poza jakimis definicjami, dla mnie to postawa gdzie bazowo okazojesz szacunek oraz dobre wychowanie. Wiadomo ze sie za takiego nie mam ale rozumiem jesli ktos tak chce zyc, tylko wtedy sie to robi dla siebie, nie zeby dala.

DiscoKhan

@ErwinoRommelo jakiś bazowy szacunek to jest jedna rzecz ale to nie to samo co płaszczenie się za kogoś innego. No i przede wszystkim - nie w internecie.


Internetowy dżentelmen, jak to w ogóle brzmi żałośnie xD

ErwinoRommelo

@DiscoKhan a to wiadomo Xd dobrze ze my z kawiarenki to juz sie nie lapiemy pod takie akapity Tylko kazdy zwyrol.

ErwinoRommelo

@maximilianan Xd o taka moderacje nic nie robilem.

michal-g-1

A może po prostu zmęczony jest tymi zjebami używającymi słów "kukold", "zesrał się " itp.

W necie jest całe zatrzęsie tego planktonu, ile można czytać ich frustracji

Zaloguj się aby komentować