Ktoś używał? Rodzice chcą mi na święta kupić jakiegoś smartwatcha do 1200 ziko. Mam szajsunga więc chyba ten będzie ok.
#gownowpis #zegarki #telefony
Ktoś używał? Rodzice chcą mi na święta kupić jakiegoś smartwatcha do 1200 ziko. Mam szajsunga więc chyba ten będzie ok.
#gownowpis #zegarki #telefony
@Tylko_Seweryn IMO kompletnie nie warto dopłacać do 6 kiedy 4 są praktycznie identyczne i mają te same funkcje + ten sam soft z aktualizacjami.
Galaxy Watche potrafią wiele, ale trzeba pamiętać, że konsekwencją tak jak i w przypadku apple watchy jest to, że bateria to maks kilka dni (mi to nie przeszkadza)
Zaloguj się aby komentować