@serotonin_enjoyer teraz jeszcze widzę, że filmiki mi się nie otwierają i nie ma przycisku odpowiedź, musisz ręcznie wpisywać osobę do której piszesz żeby ją zawołać
Właśnie próbuję odpowiedzieć z appki zeby sprawdzić i rzeczywiście, ale z plusów jest postęp bo wcześniej przycisk "odpowiedź" nawet okienka odpowiedzi nie otwierał
@smierdakow No, to też jest masakra chociaż wcześniej było nie lepiej bo strona główna mi się w ogóle nie otwierała ani na najnowszych ani na gorących, tylko powiadomienia mogłam sobie obejrzeć.