Kto wpadł na pomysł zmiany tych ikonek?
Wygląda to źle.

Kto wpadł na pomysł zmiany tych ikonek?
Wygląda to źle.

@Quake Bo uproszczone piktogramy ładnie się wektoryzują/skalują, w odróżnieniu od grafiki rastrowej. A dziś to ważne, bo standardem dla wszystkich nie jest już 17" CRT w 1024*768 i ta sama apka ma działać na telefonie i TV 4K.
Co nie zmienia faktu, że taki np. zestaw ikonek Googla na pierwszy rzut oka przypomina zwymiotowaną sałatkę owocową i raczej utrudnia niż ułatwia szybkie zlokalizowanie pożądanej w danej chwili aplikacji.
@Walerin Wygląd interfejsu ogólnie do mnie nie przemawia, tutaj masz więcej o "nowościach"
https://ithardware.pl/aktualnosci/youtube_otrzymal_nowy_wyglad_i_kilka_ciekawych_funkcji-24023.html

Zaloguj się aby komentować