Kto to widział tak się witać praktycznie z każdym osobno? Jeszcze później przez godzinę odpowiadać na pytania...
Przecież to trzeba szybciutko wygłosić monolog i pojechać "zaliczyć" kolejne miasteczko
#bekazkonfederacji #wybory
#polityka

Kto to widział tak się witać praktycznie z każdym osobno? Jeszcze później przez godzinę odpowiadać na pytania...
Przecież to trzeba szybciutko wygłosić monolog i pojechać "zaliczyć" kolejne miasteczko
#bekazkonfederacji #wybory
#polityka

Zaloguj się aby komentować