
Miasta wyłączają Internet, bo twierdzą, że Wi-Fi ma negatywny wpływ na mieszkańców. Na razie dzieje się to tylko w Niemczech, ale 'nowa moda' może się rozszerzyć.

Miasta wyłączają Internet, bo twierdzą, że Wi-Fi ma negatywny wpływ na mieszkańców. Na razie dzieje się to tylko w Niemczech, ale 'nowa moda' może się rozszerzyć.
Zaloguj się aby komentować