grzyp-prawdziwek★Fenomenw Hydepark2023-07-13T02:26:38+02:005Koniec trolowania #chatgpt na dzisiaj, nie łyknął zarzutki.54Udostępnij
209po2023-07-13T02:33:34+02:000@grzyp-prawdziwek oj, to były czasy kiedy chatgpt wychwalał hitlera bardziej niż korwin-mikke
grzyp-prawdziwek2023-07-13T02:39:58+02:001@209po byś się zdziwił xD no nic jutro trolujemy dalej, w końcu ryba łyknie haczyk. Jak dasz odpowiedni prompt to będzie walił psalmy do Akwarelysty.
sireplama★2023-07-13T06:45:04+02:001@209po kłamiesz! Nie da się wychwalać Hitlera albo Putina bardziej niż krul!