Komentarze (11)

Klamra

Za Kołobrzeg zawsze piorun. Jedyne większe miasto na Polskim wybrzeżu w którym mógłbym mieszkać (° ͜ʖ °) Tak to wolałbym gdzieś na wsi. Ale z dużych, Kołobrzeg w serduszku

rm-rf

@Klamra panie przestań. Fajnie to jest chwilę, całe lato stonka, zaparkować problem i od chuja chamowatych Niemców.

Klamra

@rm-rf każde miasto ma swoje ciemne strony.

3cik

@rm-rf a do tego hordy uprzedzająco uprzejmych Polaków.

Masakra.

rm-rf

@3cik szczerze? Jakoś niską mam tolerancję do niemieckich neonazistow a 2 lata temu było ich od zatrzesienia. Dodatkowo tylu Niemców co ja widziałem zachowujacych się delikatnie mówiąc nieakceptowalnie to też moje. Uwierz mi, że w pewnym momencie można być uprzedzonym.

Budo

@Klamra kurczę, a Gdynia?

Klamra

@Budo mieszkam w Kato. Wolałbym się nie przeprowadzać z jednej metropolii do drugiej

GEKONIK

@rm-rf

Już w kwietniu Niemców jest od groma. Niektórzy w zadziwiająco szybki sposób, w chwilach nieuwagi, przechodzą na polski. Widywane są okazy rozebrane do rosołu.

rm-rf

@GEKONIK a to, że połowa Niemców mówi po polsku ale zapominają o tym to inna sprawa.

Opornik

@GEKONIK Czy to nie jest aby to miejsce z którego w sezonie wypływa ten "torpedowiec" wycieczkowy? Miałem niezłą frajdę na nim, potomstwo też.

Zaloguj się aby komentować