Kieliszeczek nalewki kaktusowej dla kurażu i idę na zakupy
#pijzhejto

Kieliszeczek nalewki kaktusowej dla kurażu i idę na zakupy
#pijzhejto

@cebulaZrosolu w piekarence gdzie kupuję chleb kole 15.00, o 14 było pusto na półkach.
ja jestem co tydzień zdziwiony że lud w tym krajju potrafi przetrwać niedzielę, gdy sklepy zamknięte
za to w żabkach kolejka dłuższa niż alejki między regałami xD
ps. a tak po prawdzie to flaszkę na drogę zawsze warto ze sobą zabrać (´・ᴗ・ ` )
Zaloguj się aby komentować