Kiedy tak mocno walczysz z rasizmem, że uważasz czarnoskórych za kompletnych idiotów
#heheszki #logikarozowychpaskow #czarnyhumor #bekazlewactwa

Kiedy tak mocno walczysz z rasizmem, że uważasz czarnoskórych za kompletnych idiotów
#heheszki #logikarozowychpaskow #czarnyhumor #bekazlewactwa

@KasiaJ Proszę, Twoje ulubione źródło ostatnio: https://www.dailymail.co.uk/news/article-12264017/Viral-liberal-Twitter-account-Erica-Marsh-suspended.html
@KasiaJ
Some Twitter users questioned whether it was AI-generated. Erica claimed to have worked on the Obama Foundation and for Biden's campaign.
But neither had any record of her when contacted by The Washington Post, which launched an investigation into whether or not the account was real.
Nawet nie otworzyłaś artykułu, nie? Dalej jest źródło Washington Post ale nie będę marnował więcej czasu na prostowanie tego baita.
@KasiaJ to znaczy, że taka osoba nie istnieje w rzeczywistości. Więc to nie są poglądy żadnego żyjącego człowieka, tylko kogoś kto stworzył fejkową postać żeby wrzucać tezy z pizdy wyśmiewające lewaków. TEZY POD KTÓRYMI NIE CHCE SIĘ PODPISAĆ IMIENIEM I NAZWISKIEM
Gdyby to była nieświadoma lewaczka, studentka gender studies, to chyba by się nie chowała za wygenerowanym avatarem i nie udawała nieistniejącego człowieka? Jaki byłby cel takiej operacji?
"Gdyby to była nieświadoma lewaczka, studentka gender studies, to chyba by się nie chowała za wygenerowanym avatarem i nie udawała nieistniejącego człowieka? Jaki byłby cel takiej operacji?"
@wombatDaiquiri Podkresliłam ze trzy razy, że prosze o DOWÓD nie domysły, a ty w odopowiedzi dajesz domysły.
@wombatDaiquiri jeżeli ty i kolega "wiecie", że to prawackie konto, podajcie źródło swoich informacji. Może być np. artykuł, w gazecie.
Ja tego nie wiem. Wiem, że osoba która podaje się za lewicowca i wypisuje lewicowe "mądrości", została zbanowana. Twitter nie ujawnił dlaczego. Dziennikarze nie dotarli do osoby stojącej za kontem. Skoro jednak tak obstajecie przy swoim, czyli rzekomym fakcie, że to na pewno jest prawak - pokażcie mi źródło swoich rewelacji.
@wombatDaiquiri "nie śledzi Cię niewidzialny różowy jednorożec?" - to jest właśnie wasz główny problem. Gdy się zapędzicie w kozi róg, posuwacie się do debilnych manipulacji i chochołów. Ja nigdy nie pisałam nic o jednorożcach, więc nie musze nic udowadniać. Twój kolega twardo obstawał, że to prawackie konto, więc czekam na źródło.
@fitoplankton
byłeś orędownikiem dowodzenia przeciwności
Nie byłem. Dowiodłem że nie istnieje Erica Marsh która pracowała w fundacji Obamy albo sztabie Bidena. Co jeszcze mam Ci udowodnić?
@KasiaJ
Gdy się zapędzicie w kozi róg, posuwacie się do debilnych manipulacji i chochołów.
To nie było pytanie do Ciebie. Do ciebie jest pytanie czy potrafisz udowodnić, że to lewak?
Zaloguj się aby komentować