cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-01-26T14:47:31+01:0014#kawa i podróbka nutelli #jedzzhejto No i co, wstałem jak coś :p144Udostępnij
SuperSzturmowiec2025-01-26T14:49:12+01:003też se zaro zrobia ale nimom nic do kawy, a nie czekaj jakieś kruche z chlebowca. i kolejny odcinek tej nowej kastlewani zaliczę
Lubiepatrzec★2025-01-26T14:50:54+01:003Dobrze, że wstałeś, bo jakoś tak dziwnie bez Ciebie było przy niedzieli 😉
jajkosadzone2025-01-26T15:35:28+01:000Fajna podrobke nutelli maja w aldi. Niedawno byla tam tez przecena na oryginalna to kupilem. I tak tego znajac zycie nie otworze w tym roku xD