juz nie mogę się doczekać aż wybije 17 skończę pracę i zamknę kompa służbowego, zjem obiad i potem włączę kompa prywatnego XD i zacznę nakurwiać w tibie (na ots wykopots xd) do samej nocy. Odpalę sobie swoją ulubioną muzykę i będę nakurwiać. Mam teraz task na wyverny 150 zabiłem już wczoraj a dzisiaj jeszcze 150. Być może ze jak dzisiaj będę grał tyle czasu to pójdę na jakiegoś questa bo mam 60 lvl a ja biegam w plate set i dwarven shield a by się przydało trochę lepsze eq. Może i przegryw ale mi się podoba tak. Jutro sylwester i też będę sobie na⁎⁎⁎⁎iał do nocy a co mi tam. Może w depo kogoś znajdę chętnego w sylwestra na jakiegoś questa następnego.
