Jeszcze nie jestem do końca zdecydowany na kogo będę głosował w następnych wyborach, ale w tej chwili chyba najbardziej przemawia do mnie Trzecia Droga czyli psl + Hołownia. Tyle mam wam do przekazania.
@ZygoteNeverborn no tak też trochę mam, ale na kogoś muszę zagłosować. Pis odpada na pewno, KO no niby można w sumie ale skręcają mocno w lewo światopoglądowo i gospodarczo (chociaż biorę ich też pod uwagę). Lewica - totalnie nie moja bajka. Konfa? na ostatniej debacie sławek pokazał że ta partia to żart i oni nie wiedzą co się wokół nich dzieje, a sam sławek wykorzystuje politykę jako reklamę swojej osoby i swoich biznesów trochę w stylu amerykańskim można powiedzieć, a polityka dla niego jest tylko dodatkiem rozrywką. Jest jeszcze agrounia nic o nich nie wiem w sumie jeszcze jakoś nie miałem z nimi okazji się zapoznać, może jeszcze do wyborów gdzieś zaistnieją i mnie przekonają. Jeśli psl i hołownia odjebią coś spektakularnego to wtedy też wchodzi w rozważanie KO.
@VonTrupka mógłbyś przytoczyć jakieś artykuły na necie, bo w sumie nawet nie wiem co wpisać żeby poczytać. Ja rządów czy koalicji psl nie pamiętam bo byłem za młody po prostu w sumie ostatnia koalicja w której byli to ta z tuskiem więc ¯\_(ツ)_/¯