Hejto.pl
Jestem z Dolnego Śląska... Słabo tu u nas. Gdzieniegdzie koszmarnie.. Komentarze z D⁎⁎Y, uwierzcie!!, są kompletnie - John_the_Revelator - Hejto.pl