Jest to w ogóle możliwe by urodzić 69 dzieci? Przecież ta kobieta musiała przez prawie całe swoje życie byc w ciąży, to raz, dwa przecież ciąża strasznie wysysa z organizmu kobiety wszelkie witaminy itp a ponadto im kobieta więcej urodzi, tym zwiększa sie prawdopodobieństwo wad wrodzonych u dzieci, no o oczywiście wiek matki też tu odgrywa role, a im starsza matka to większe prawdopodobieństwo wad u dzieci, a tu niby 69 dzieci miałp sie urodzić całkowicie zdrowych? Ponadto ten chłop po jej śmierci ożenił sie ponownie i nastukał kolejne 18 to chyba też mało prawdopodobne by dziadek miał erekcje, przecież ona robiła za inkubator, a ten za byka rozpłodowego i nic innego nie robili tylko dzieci stukali i to jeszcze wszystko w czasach Rosji sowieckiej