Jest to moja opinia, ale strona, aby się rozwijała, musi utrzymywać ludzi na stronie, jak najdłużej, idea Discorda jest okej, ale tam może być większa aktywność niż na serwisie, co jest błędnym kolem. Aby odwrócić ten trend, tworcy powinni "wbudować discorda" w stronę i popracować nad szybkością serwisu, aby rozmowy w komentarzach odbywały się bez opoznienia