Komentarze (16)

Niekoniecznie byś zaoszczędził czasu, przygotowanie podłoża + zbrojenie płyty (znając życie dostałbyś projekt zbrojenia jak pod wyrzutnię rakiet) nie wyszłyby szybciej.

@dez_ ten stan zero robili od 8. sierpnia. Fakt było w sumie z 7-8 dni roboczych przerw, bo kierownik na urlopie i musieli dokończyć więźbę na innej budowie

@AdelbertVonBimberstein no weź, to trzeba liczyć a kto to widział żeby projektant miał coś liczyć xD

(chyba że dać trochę twarogu xD)

@Jajco to im się nie spieszyło, fundamenty robiłem samodzielnie i walczyłem z tym też jakieś 2 miesiące więc słabo się starali

@dez_ jaki grunt? U nas glina więc robili też drenaż, chudziak pod fundament, ciężkie izolacje, no i zasypka całej objętości, bo wybrane było wszystko do dolnego poziomu ław.

@Jajco fakt, u mnie piach był. 90m2, ale było trochę fundamentu pod ściany nośne wewnętrzne. No i całość musiałem podnosić na 5 bloczków. Generalnie schodziło 1 warstwa samemu dziennie.

Zaloguj się aby komentować