@AdelbertVonBimberstein jak masz pokazane zdjęcia opakowań to możesz myśleć o opakowaniach, prawda? Nawet kcal masz podane per 100 oraz per porcja/w opakowaniu.
@Dzielny to nie twoja wina, to wina adminów. Mogliby dodawać z automatu opcję "sprawdzam wyniki" albo chociaż "nie udzielam takich informacji za darmo".