Jakie narzędzie AI jest obecnie najlepsze do tworzenia grafik?
Czy da się obejść blokadę która blokuje tworzenie wizerunków znanych osób w formie karykaturalnej czy wpasowania ich w różne uniwersa czy klimat gier?
#sztucznainteligencja #grafika
Jakie narzędzie AI jest obecnie najlepsze do tworzenia grafik?
Czy da się obejść blokadę która blokuje tworzenie wizerunków znanych osób w formie karykaturalnej czy wpasowania ich w różne uniwersa czy klimat gier?
#sztucznainteligencja #grafika
@Enzo pobierz ComfyUI to nie masz żadnych blokad i możesz lokalnie na konkuterze własnym robić. Sobie dodajesz moduły jakie chcesz.
@Rimfire koleżanki też można rozbierać? Kolega pyta
@Rimfire comfyui to za duża bariera wejścia
@Enzo NIE COMFYUI
aaautomatic albo invoke.
Invoke lepszy dla początkujących chyba
@NatenczasWojski tak
@NatenczasWojski xD
@Enzo ale potezebujesz dość dobrej karty graficznej
@entropy_ jo ale OP się spytał jakie jest najlepsze.
@Rimfire comfyui jest najlepsze, owszem ale dla osób które wiedzą co robią.
Dla osób które nie wiedzą co robią albo co chcą najlepsze będzie najłatwiejsze w użyciu więc w tym kontekście invoke jest lepsze
@entropy_ no troszkę mi zajęło ogarnięcie ale są filmiki spoko na YT gdzie uczą eksperci jak się do tego zabrać i warto moim zdaniem. Tym bardziej, że nie płacisz jakiejś firmie za użytkowanie z ich softu tylko sam sobie obciągasz z githuba moduły od ludków co te programy napisali i wybierasz modele jakie chcesz. Ja trochę się w tym bawiłem i tam kopara opada jakie efekty są.
@Enzo sprawdz sobie na LLM Arena - https://lmarena.ai/leaderboard co tam sie plasuje w czołówce w zależności od tematu
Dobra zapomniałem dopisać że chodzi o darmowe narzędzie bo potrzebuję tylko 1 grafikę
@Enzo możesz spróbować https://colab.research.google.com/github/lllyasviel/Fooocus/blob/main/fooocus_colab.ipynb
i tam po lewej klikasz strzałkę wskazującą w lewo, po czym przez dłuższą chwilę będzie się uruchamiać. potem na końcu będziesz miał link do interface'u do tworzenia grafik, ale tej zakładki też nie zamykaj. link będzie wyglądał mniej więcej tak:
Running on public URL: https://d855a475ecd7762114.gradio.live
W tym nie masz żadnych ograniczeń. Żadnych. Ale nie jest też najlepsze jeśli chodzi o jakość i torchę trzeba się pobawić suwakami.
możesz też założyć konto na https://visualelectric.com/ i tam jest za free parę generacji
Zaloguj się aby komentować