Jakby ktoś głosił dobrą nowinę o hejto na wypoku, to pliz, nie piszcie o nim jako o alternatywie dla mihauowego bajzlu, bo się skończy prześladowaniami, jak zwykle. xD A fajnie to rośnie, więc szkoda, żeby wyszedł zakalec przez brak przebicia.
Rastablasta

O, to mądre. Żeby nie było, że jesteśmy jakieś gimbusy szkalujące wypok dla samego szkalowania. Jak reklamować to z głową i rozsądnie. Nie alternatywa, ale coś fajnego co warto zobaczyć samemu, posiedzieć, obadać, może polubić

kurwiszon

W sumie poki co jest dobrze; nie ma jakichs ekstremistycznych odchylow. Obawiam sie,ze ten stan dlugo jednak nie potrwa...

Rastablasta

@kurwiszon no niestety, prędzej czy później jakiś fanatyczny gimbus się trafi i szlag trafi rozsądek. Ale trzeba korzystać póki jest spokój.

Lebiediew

@kurwiszon jeśli masz na myśli historię z lurkerem, to tam to chyba była kwestia słabego stanu technicznego na starcie, przez który nikt nie mógł wytrzymać, aż w końcu zostali tylko najbardziej zdeterminowani prawicowcy, poprzepędzani z innych mediów. Ale na Hejto wszystko działa w pytkę, więc może stąd się średnia społeczna nie ewakuuje : P

(Chociaż ja szczerze trochę liczę na odchyły, byle zróżnicowane: zawsze dyskusja ciekawsza).

kurwiszon

@lebiedew mowie o obydwu ekstremistyczncyh stronach (konserwy, neuropa...); w momencie jak zaczna sie tutaj tematy polityczne to przestanie byc fajnie.

Rastablasta

@kurwiszon dlatego trzeba tępić wszelkie przejawy ekstremizmu w zarodku. Dopóki mamy tylko stronę główną trzeba to jakoś przetrwać, potem jak zaczną się tworzyć osobne grupy będzie łatwiej utrzymać porządek - chcesz se spamować o Korwinie, to załóż grupę i tam szalej, chcesz miłości i tolerancji to idź se załóż grupę i tam szalej.

Lebiediew

@kurwiszon Na wypoku największą porażką nie było pojawienie się polityki, ale to, że zniknęli ideologowie, a zostali funkcjonariusze ideologiczni. Problemem nie są skrajne poglądy same przez się, problemem jest niechęć do zobaczenia ich w kontekście.

Zaloguj się aby komentować