Jak tanio i zdrowo sie odzywiac przy tej inflacji? Poszlam do sklepu, maslo cena ponad 8 zl... Pamietam jak cena z 3-4 skoczyla na 5 zł ze 3 lata temu i bylam oburzona. O ile wczesniej nigdy nie patrzylam na ceny, bo zarabialam calkiem spoko, to teraz czesto patrze, biore cos z polki, reflektuje sie, ze znowu zakupy na 3 dni mi wyjda 150 zl i odkladam na polke. Dodam, ze nie jem jakos duzo - zazwyczaj 2 posilki dziennie. Jak ludzie zyja za najnizsza krajowa? Co kupujecie, zeby byc zdrowym/nie chorowac, a jednoczesnie nie zostawiac w sklepie 100-200 zeta co chwile? Jak na razie to zauwazam, ze niektore warzywa i owoce sa w przystepnej cenie, wiec kupuje wiecej. Ale mieso, jogurty, inne rzeczy to jakas masakra
#inflacja #pis #jedzenie

