Jak słucham pisowców, którzy wypowiadają się w obronie wolnych, pluralistycznych i niezależnych mediów to aż się wkurwiam
#sejmowyspam #polityka
Jak słucham pisowców, którzy wypowiadają się w obronie wolnych, pluralistycznych i niezależnych mediów to aż się wkurwiam
#sejmowyspam #polityka
Zaloguj się aby komentować