Jak działają "Aktywni"? Myślałem, że to najaktywniejsze osoby od założenia serwisu, ale teraz widzę, że się w nich znalazłem, a nie sądzę, że jestem z tych najaktywniejszych. xD
Jak działają "Aktywni"? Myślałem, że to najaktywniejsze osoby od założenia serwisu, ale teraz widzę, że się w nich znalazłem, a nie sądzę, że jestem z tych najaktywniejszych. xD
Zaloguj się aby komentować