Jadę na zawody. Co z tego wyjdzie nie wiem ale na pewno będzie fajnie sobie postrzelać!
#strzelectwo
#bron

Jadę na zawody. Co z tego wyjdzie nie wiem ale na pewno będzie fajnie sobie postrzelać!
#strzelectwo
#bron

Zaloguj się aby komentować