cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-07-20T07:22:34+02:004Ja to serio bym się nadawał na kompociarza :p Trzecia szpryca w dwa dni :D #zdrowie #narkotykizawszespoko412Udostępnij
Jarem2024-07-20T08:08:21+02:004@cebulaZrosolu Robienie zastrzyków jest satysfakcjonujące. Co na igle, wariacie?
cebulaZrosolu2024-07-20T08:20:45+02:001@Jarem najpierw 6 razy co tydzień/dwa a teraz co miesiąc. No i tak z pięć lat :D
Zjedzon2024-07-20T14:52:12+02:001@cebulaZrosolu to jak w kanał nie umisz to żaden kompociarz z Ciebie nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sweet_acc_pr0sa2024-07-20T10:37:48+02:004@cebulaZrosolu w zeszłym roku miałem zapaść dostałem szpryce stulecia i od tej pory nie mam alergi xD 30 lat się z tym gownem męczyłem