Ja nie wiem co w tej Ameryce mają z tymi dziurami xD Ten już chyba wrzucałem, ale nie jestem pewny
ps. Niemcy przygrywają
#pilkanozna


Ja nie wiem co w tej Ameryce mają z tymi dziurami xD Ten już chyba wrzucałem, ale nie jestem pewny
ps. Niemcy przygrywają
#pilkanozna


@boogie @Hoszin naturalne wykorzystanie ciągów wiatru do poprawy wentylacji na stadionie. W USA dziwne rzeczy nie są dziełem przypadku. To wszystko jest policzone. Jak np wielkość i grubość papierowego ręcznika w toalecie publicznej. Do tego informacja że jeden arkusz wystarcza do wytarcia obu dłoni
Zaloguj się aby komentować