Ja nie wiem co w tej Ameryce mają z tymi dziurami xD Ten już chyba wrzucałem, ale nie jestem pewny
ps. Niemcy przygrywają
#pilkanozna


Ja nie wiem co w tej Ameryce mają z tymi dziurami xD Ten już chyba wrzucałem, ale nie jestem pewny
ps. Niemcy przygrywają
#pilkanozna


Zaloguj się aby komentować