Ja nie jestem fanem kotów i nigdy nie byłem. Ale takie BENU Euphoria Feline Nouveau to bym se pogłaskał jak po⁎⁎⁎⁎ny
#piorawieczne


Ja nie jestem fanem kotów i nigdy nie byłem. Ale takie BENU Euphoria Feline Nouveau to bym se pogłaskał jak po⁎⁎⁎⁎ny
#piorawieczne


Zaloguj się aby komentować