Hejto.pl
Ja nie jestem fanem kotów i nigdy nie byłem. Ale takie BENU Euphoria Feline Nouveau to bym se pogłaskał jak po⁎⁎⁎⁎ny - Rozpierpapierduchacz - Hejto.pl