smutnylizakOsobistośćw Przegryw2023-01-17T20:51:45+01:0018Ile nas już tu jest huopy? #przegryw1811Udostępnij
bartlomiej_rakowski2023-01-17T21:18:00+01:002@mic333 https://youtu.be/fVuUGrL9QYE Czemu Ty się znęcasz nad nami?!
mic3332023-01-17T21:19:36+01:000@bartlomiej_rakowski @Showse znęcam? Ja wam wszystkim życzę żebyście porzucili wasz „przegryw” i zostali „wygrywami” zamiast się żalić na wszystko
bartlomiej_rakowski2023-01-17T21:22:59+01:002@mic333 ja na ten temat mogę coś powiedzieć, że po prostu na ten temat nic za bardzo nie mogę powiedzieć… https://youtu.be/Ur8xbGo-P8o