Iga Świątek wygrała z Anną Karolíną Schmiedlovą 6:2, 6:1 i zdobyła brązowy medal!
#igrzyskaolimpijskie #tenis #sport

Iga Świątek wygrała z Anną Karolíną Schmiedlovą 6:2, 6:1 i zdobyła brązowy medal!
#igrzyskaolimpijskie #tenis #sport

@pluszowy_zergling ja mam 22 i nie odkryłem co mnie kręci, aktywność mam bardziej przez presję społeczną bo wszyscy rówieśnicy ćwiczą na siłowni. To nie ma sprawiać radości tylko bez sportu będzie się grubasem, przez co długo się nie pożyje.
Odpowiedni mindset nie tylko w sporcie się przydaje a tak naprawdę w każdej dziedzinie życia. Nie ma znaczenia czy ktoś chce być piosenkarzem, sportowcem czy biznesmenem, pisarzem, na wszystko trzeba zapracować od najmłodszych lat.
@Dudleus
>To nie ma sprawiać radości tylko bez sportu będzie się grubasem, przez co długo się nie pożyje.
Tak, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby znaleźć - a przynajmniej poszukać rzeczy, której nie nienawidzisz (u mnie siatkówka) na coś co jest neutralne, a nawet lubisz (rower i łażenie po górach odpowiednio)
@Dudleus pełna zgoda, ale co do rekreacji to jednak zostaje się przy czymś, co się lubi robić. Czułbym się strasznie, gdybym nie lubił rowerka, a tak to tysiące kilometrów się kręcą i jest fajno. Z roku na rok coraz lepsza forma i fajniejszy wycieczkowy zasięg
Co do pracy i osiągania celów osobistych to pełna zgoda, konsekwencja bije zrywy na łeb i szyję!
Zaloguj się aby komentować