
Medal to spełnienie marzeń, ale jestem dumna z siebie głównie dlatego, że umiałam wyjść na kort i po prostu cieszyć się grą - mówi brązowa medalistka igrzysk olimpijskich Iga Świątek.
#sport #igrzyskaolimpijskie #tenis
#owcacontent

Medal to spełnienie marzeń, ale jestem dumna z siebie głównie dlatego, że umiałam wyjść na kort i po prostu cieszyć się grą - mówi brązowa medalistka igrzysk olimpijskich Iga Świątek.
#sport #igrzyskaolimpijskie #tenis
#owcacontent
@maly_may gdyby była "bardzo krucha psychicznie", to by nie zdołała wygrać 5 turniejów wielkoszlemowych i być ponad 100 tygodni na czele światowego tenisa.
Tak tylko przypomnę, że złota olimpijskiego wciąż nie ma chociażby Novak Djokovic, który ma prawie 5x tytułów wielkoszlemowych, ale na igrzyskach max (do tego roku, bo jest w finale) zdobył tylko brąż, w 2008. I co, on niby też jest "bardzo kruchy psychicznie"?
Zaloguj się aby komentować