@Dagonet w niedzielę tamtędy śmigałem, stąd tak jakoś znajomo wyglądało. Widzę, że ruszyłeś w kierunku, którym ci mniej więcej polecałem. Zajrzyj do Suchodołu nad Wisłę.
@Dagonet a czym latasz? fajne są nagrania gdy dron śledzi nagrywającego. U Rafała Zazuniuka (jeździ na ciężarówkach w USA/Kanadzie) fajnie to wychodziło
@nogiweza mavic 2 mini, follow ogarniam przez litchi. Na filmie z Doliny Rawki jest ujęcie - film jest na kanale. Do Rumunii jadę na 8 dni. Trasa rozrysowana,plan praktycznie już dopięty. Nic tylko czekać do lipca