I się spier...
Bywa. Ciekawe czy da radę pospawać. Pompka Turek uprzedzając pytania
#bron

I się spier...
Bywa. Ciekawe czy da radę pospawać. Pompka Turek uprzedzając pytania
#bron

@Belzebub Widziałem że Omnis Arma ma film o Uzkonie as 16 i ogólnie opisuje jako dramat. W komentarzach informacja jest że stare egzemplarze (2015 i wcześniej) są ok a potem się wszystko zepsuło.
Z tego co oglądam YT to nigdy bym nie kupował tureckiej broni bo to za duże ryzyko że będzie bubel. Afera z Burgu chyba ciągle trwa i końca nie widać.
Zaloguj się aby komentować