Tylko-Seweryn2024-07-10T09:03:18+02:0011@LordWader mocne. PiS nie równa się Polska. Zapamiętajcie to trolle
w0jmar2024-07-10T12:01:30+02:003@Tylko-Seweryn Tutaj mówi o PIS? https://www.fakt.pl/plotki/jerzy-stuhr-o-polakach-antysemici/5r92ltg https://wpolityce.pl/gwiazdy/364025-wedlug-jerzego-stuhra-polacy-sa-niedouczeni-i-niewychowani-do-syna-macieja-pasuje-jak-ulal Wiesz że bronisz bandyte drogowego?Jerzy Stuhr o Polakach: AntysemiciFilm „Obywatel” z udziałem Macieja Stuhra i Jerzego Stuhra wejdzie do kin 7 listopada. Tymczasem ociec i syn udzielili wywiadu na łamach „Newsweeka”, w którym rozmawiają o Polsce i Polakach. – Absu...Fakt
lechaim2024-07-10T12:15:16+02:003@w0jmar gdzie on broni Stuhra? @Tylko-Seweryn ma 100% racji Dawaj jeszcze coś o Jurku, chochol jeszcze stoi.
Tylko-Seweryn2024-07-10T12:22:01+02:004@w0jmar gdzie tutaj powiedzial coś źle? Czy w Polsce dalej panuje antysemityzm? No kurwa, owszem. To nie jest obrażanie, to trafna, smutna diagnoza. Czy większość Polaków to głąby? Jak najbardziej.
smieszneobrazkijuzniesmiesza2024-07-10T12:22:33+02:000 Tutaj mówi o PIS? @Tylko-Seweryn ej ale powiedz cos teraz xD
szoszon2024-07-10T19:27:59+02:000"Czy większość Polaków to głąby? Jak najbardziej." @Tylko-Seweryn Ty jesteś wyjątkowy, taki oświecony, prawda? Nie prawda, ludzie o twoich możliwościach poznawczych to typowy beton.
w0jmar2024-07-11T05:34:10+02:000@Tylko-Seweryn większość Polaków to głąby? Jak najbardziej. Jaki dzban, jpdle... .
Yoghass2024-07-11T23:25:08+02:000@w0jmar i dobrze mówił. Gorzkie słowa prawdy to nie szkalowanie, a narodowy szowinizm to nie patriotyzm.