Tak jak frytki, ja robię na średnim i dużo oleju. Chyba, że wolisz wersję mniej kaloryczną to ładuj do piekarnika też się zrobią ale nie będą tak dobre imo
@Hajt ale ja nie chcę takich chrupiących. Siostra jak robiła to były takie miękkie i lekko przysmażone. No spróbuję jakoś, ale wiem że to nie było na głębokim oleju