@emerald_city trzeba mieszkać na prawdziwym zadupiu. Z UE przecież każdy dużo dostaliśmy, 90% Polaków ma teoretyczny dostęp do światłowodu jeżeli się nie mylę.
Ja pochodzę z podkarpackich zadupiów, mój chłop też. W naszych bieda wioskach rodzinnych, w nowych, po znajomych - wszędzie jest światłowód.
@otoczenie_sieciowe tylko to poszło bardziej na zapewnienia neta na wsiach. Mieszkam w centrum wroclawia (trzecie największe Miasto Polski) nie ma tutaj żadnego światłowodu a kabel max 70mbps i jest cholernie drogi (70zl/msc). Jak sprawdzałem na tej stronie urzędowej to nigdzie w okolicy nie ma. Dzielnica to Szczepin czyli samo centrum
@otoczenie_sieciowe Poprzeglądaj sobie SIDUSIS . Nie wszędzie jest światłowód na ostatnim kilometrze. Jest tam gdzie jest duże zagęszczenie mieszkań oraz tam gdzie były sensowne dofinansowania na budowe sieci do odbiorców koncowych.
@Suodka_Monia wez tak nie pisz. niektorzy nie tylko nie maja swiatlowodu ale i pradu. o toalecie nie wspomne. jak kupuja rdr2 to ida po wiadro internetu do najblizszego powiatowego.
a szczerze to sie zesrali. wiekszosc ma stima lub inna platforme ktora aktualizuje zainstalowane gry w tle. jak ktos nie ma czasu na update to niech sciaga icy-tower a nie placze ze duzo gigsow...
Zaloguj się aby komentować