https://www.youtube.com/watch?v=46ScMfAwZNc
Tłumaczenie z DL pierwszego komentu z rosyjskiego:
"Rosyjskie czołgi są jedynymi czołgami na świecie, które zostały przetestowane w prawdziwej intensywnej walce, na gęsto zaminowanych polach, z dobrze przygotowanym wrogiem posiadającym nowoczesną zachodnią broń przeciwpancerną, duże ilości artylerii i drony, które są również skutecznie wykorzystywane przeciwko pojazdom opancerzonym. I nie mów mi o ofiarach, żaden czołg nie obejdzie się bez ofiar w takiej wojnie."
#ruskapropaganda #ruskimir #russiahateclub #ukraina
a7f879ad-b57e-4649-911c-c5a680768212
Sweet_acc_pr0sa

@Parigot ale pierdolenie, gruzuja ich śmietnikiem z lat 80-90 a oni to nazywają nowoczesna bronią xD

Parigot

@Sweet_acc_pr0sa Wrzuciłem bo to ich PR i pewnie chcą to gdzieś opchnąć w 3 świecie. Realia znamy wszyscy

MostlyRenegade

@Parigot sądzisz, że mają za dużo czołgów i chcą je sprzedać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Parigot

@MostlyRenegade W sumie to sam już nie wiem (づ•﹏•)づ

MostlyRenegade

@Parigot to propaganda na użytek wewnętrzny

moll

@Parigot taguj, poproszę

Parigot

@SuperSzturmowiec Ooo.. Paniee! Otagowałem w końcu

dradrian_zwierachs

Zapomniano dodać, że wieżyczki czołgów latają dalej i szybciej niż wieżyczki konkurencyjnych czołgów. Możnaby jeszcze dodać, że gdyby mieć 10 takich czołgów w 1942 to z powodzeniem przejechałyby do Berlina w mniej niż 10 dni.

marcin-pyra

@Parigot Jedyny powód dla którego akurat te czołgi zostały przetestowane 'w prawdziwej intensywnej walce' to to, że jak zachód prowadzi wojnę to machina wojenna i wszystkie systemy działają tak dobrze, że po kilku tygodniach armia wroga jest rozbita na atomy i przechodzi do partyzantki więc sprzęt pancerny bardzo szybko przestaje mieć jakiekolwiek zagrożenia na polu bitwy. No i to, że Ukraina walczy złomem z takim samym złomem więc armie się równoważą. Jak bardzo radziecki sprzęt nie sprawdzał się w boju można było zobaczyć podczas obydwu wojen koalicji z Irakiem gdzie czołgi zachodu nawet nie miały okazji napotkać realnego oporu bo albo niszczyły wszystkie zagrożenia nim te im zagrażały albo te zagrożenia już zwyczajnie nie istniały nim dojechali. To tak jakby grupa rozbójników z kamieniami dostawała łomot za łomotem od policji uzbrojonej w kule gumowe pomimo przewagi liczebnej ale podczas ucieczki starli się z inną grupą bandytów uzbrojonych w kamienie głosząc że kamienie są jedynymi sprawdzonymi środkami w boju. No i rosyjska machina wojenna i ich super sprzęt jest tak super, że nie potrafili podbić słabiutkiego kraju jakim jest Ukraina przez 2 lata gdzie przez pierwsze około 3 miesiące Ukraina nawet nie dostawała realnego wsparcia a i tak wyparła bydło ze wszystkich regionów z wyjątkiem tych gdzie ukraińscy kolaboranci poddali front bez walki.

Zaloguj się aby komentować