cebulaZrosolu2024-02-20T00:34:01+01:006@Marshalist jak to dobrze, że mieszkam w Polsce i najgorsze co może mnie dziabnąć i wstrzyknąć jad to teściowa
Tytanowy-Owsik2024-02-20T07:18:25+01:002@cebulaZrosolu szła teściowa lasem, pogryzły ją żmije, żmije pozdychały a teściowa żyje.... Nanannananana