zachlapany_szczypior2024-04-22T00:37:12+02:001@Marshalist nie da się tego obejrzeć tylko raz. Ważne, że szczęśliwa, c⁎⁎j z kręgosłupem.
Bystrygrzes2024-04-22T10:42:32+02:000@Marshalist za gowniarza zwichnalem sobie obojczyk na nartach - wypadlem z trasy i pamietam, ze robilem jakies piruety... Dzieki temu video, wiem jak to musialo wygladac z boku