I jeszcze Rostów. Tak spokojnie, sielsko, po domowemu. Wincyj w komciach.
#ukraina #wojna #wideozwojny #rosja #bekazkacapow #heheszki
I jeszcze Rostów. Tak spokojnie, sielsko, po domowemu. Wincyj w komciach.
#ukraina #wojna #wideozwojny #rosja #bekazkacapow #heheszki
Zaloguj się aby komentować