wiatrodewsi2024-03-11T11:34:14+01:002Fajnie że żółty pan robi takie za⁎⁎⁎⁎ste kocie ruchy, ale jak to wypić żeby nie j⁎⁎⁎ąć się tą bryłą lodu w czoło?
Bezkid2024-03-11T12:35:30+01:000@Marshalist Najbardziej mi sie podobalo jak dolal wiecej alkoholu niz powinien - takich barmanow nam trzeba.
Cinkciarz2024-03-11T13:56:55+01:001@Bezkid a mnie skręca jak to widzę. Jakieś to sztuczne i na wyrost. No i ta obmacana kostka lodu, mmmm...