
Reprezentacja Polski zrealizowała cel na mecz z Japonią. Biało-Czerwoni - nie bez problemów - pokonali Azjatów 4:2 na mistrzostwach świata dywizji A1.
#sport #hokej

Reprezentacja Polski zrealizowała cel na mecz z Japonią. Biało-Czerwoni - nie bez problemów - pokonali Azjatów 4:2 na mistrzostwach świata dywizji A1.
#sport #hokej
@FriendGatherArena tak jak pisałem. Cały hokej jak i piłka nożna jest zdominowana przez działaczy ze Śląska a tam jak w sumie w każdym takim związku jest kolesiostwo które załatwia swoje interesy i wcale nie chodzi o to by wybierać talenty a aby zaspokoić pewnych działaczy czy też kolegów od wodki. Dlatego nigdy nie bedzie dobrze. Będzie coś tam grać ale nigdy niczego w tym hokeju nie osiągniemy i tak jak szybko fartem udało się zawansowac tak szybko dostaniemy wpierdol i znowu spadniemy. Nie ma co oczekiwać na jakas wielka poprawe
Zaloguj się aby komentować