dradrian_zwierachsGruba rybaw Dyskusje2026-05-31T01:31:41+02:0010#hejtowyzwanie To wyzwanie na prawdę uwielbiam. 150 za beleco. Nie hajpujcie mi tylko proszę- uzbiera się! jakby ktoś się kiedyś zastanawiał na c⁎⁎j przyszedłem i komentuję, aby ino skomentować, to pewnie po to;)105Udostępnij
dradrian_zwierachs2026-05-31T03:02:02+02:004@vredo na szczęście. @nbzwdsdzbcps , @vredo fajnie, że jesteście. Inni też fajno, że są.
vredo2026-05-31T03:04:10+02:003@dradrian_zwierachs Zdążyłem na koncert, ćwierki ptakają za oknem, mokry napój piwopodobny, doktor zwieracz jest Jest zajebiście
nbzwdsdzbcps★2026-05-31T12:39:16+02:002@dradrian_zwierachs Również dziękuję za twój content, dobrze, że jesteś.