Hejto.pl

#hejto Z okazji ostatniej zwiechy serwisu mam takie spostrzeżenie: topowe wpisy dostają tak pod trzysta piorunów. (Plecy @Trypsyna dostały dwieście ale to pewnie zazdrosne baby i vaginosceptycy zaniżają wynik). No wiec powiedzmy to sobie wprost mało kto poza taką grupką zagląda tu regularnie. Niech no owcen zbierze od wszystkich numery i wysyła SMSy w różnych sytuacjach awaryjnych np jakby znowu padło.

#heheszki

Komentarze (18)

@Lubiepatrzec chciałem to zaproponować w pierwotnej wersji wpisu ale jednak hejto ma swój Vibe. Poza tym jestem na innych grupach typu stara klasa z technikum i co chwilę jakiś wykluczony cyfrowo ...siędziesięciolatek wrzuca "spisz już kochanie?" Bo mu się grupy mylą 😁

@Enzo połowa to boty, najwyżej dwa plutony ci się uzbierają bo zaraz wszyscy wyskoczą z kategorią D albo L4 od psychiatry

@pigoku a mi się wydaje, że się mylisz. Ot na przykład ja pioruny rozdaję bardzo oszczędnie (głównie z lenistwa xD) i na pewno takich użytkowników jest cała masa.

Zaloguj się aby komentować