@lukasz88
W tych co ja subskrybuję.
Strzelnica.TV -- kanał prowadzony przez zwykłego gościa, który po prostu sobie pyka dla funu i robi recenzje konstrukcji. Żaden uber-tactical-pro wymiatacz.
https://www.youtube.com/@Strzelnicatv
DTF Solutions -- tu z kolei jeden z lepszych strzeleckich wymiataczy, gość strzela za⁎⁎⁎⁎ście szybko i za⁎⁎⁎⁎ście celnie, poznałem typa osobiście i na żywo też wymiata i naprawdę w 10 minut można mocno poprawić swoją technikę strzelecką, jeśli zastosuje się do jego sposobu.
https://www.youtube.com/@DTFSolutions
Omnis Arma -- prowadzony przez nieco zarozumiałego typa, dość drętwo, ale gość naprawdę ma bardzo dużą wiedzę i jako-tako stara się ją przekazywać.
https://www.youtube.com/@OmnisArma
M.D. Shooting -- Mateusz od nas z klubu (pracuje na naszej strzelnicy) wrzuca jakieś filmy z różną regularnością, ma parę fajnych materiałów, np. jak wygląda praca na strzelnicy.
https://www.youtube.com/@MDShooting
GunPoint.TV -- starsze filmy Gola były raczej techniczne (np. jak budować chwyt, jak czyścić broń), potem przeszły w porady treningowe a ostatnio skupia się na dynamicznym strzelectwie sportowym.
https://www.youtube.com/@GunpointTV
Plus nieco autoreklamy -- 2 kanały naszego klubu. Trochę prześmiewczo, trochę niepoważnie, trochę poważnie, taki mix wszystkiego. Jest parę merytorycznych filmów w serii "jak czyścić daną konstrukcję strzelecką", trochę relacji z klubowych zawodów.
https://www.youtube.com/@klubstrzelajacychinaczejks9553
https://www.youtube.com/@zlufyksi9332
Są jeszcze inne kanały o broni, których nie subskrybuję, ale nie dlatego, że są gorsze, tylko dlatego, że nie dam rady czasowo oglądać wszystkiego, więc coś trzeba wybrać, ja wybrałem te co są mi bliższe. Może inni polecą jeszcze coś więcej.
Z zagranicznych -- Forgotten Weapons to naprawdę kopalnia fachowej wiedzy odnośnie przeróżnych konstrukcji strzeleckich, zwłaszcza jakichś niszowych, mało znanych czy ciekawych, które jednak z różnych powodów nie spopularyzowały się.
https://www.youtube.com/@ForgottenWeapons