dzikiGwiazdor

Hej @hejto

Znów mam pomysła.

Co myslicie o dodaniu innego rodzaju wpisów - artykułów które miały by dużo większy limit znaków i obsługę markdowna? Jest tu trochę osób które by coś takiego przyjęło z otwartymi ramionami i wdzięcznością

LisPustyni2 lata temu

@dziki Dobry pomysł, bo faktycznie limit znaków jest trochę duży na dłuższe teksty

lubieplackijohn2 lata temu

#hej-to-blog ?

Lebiediew2 lata temu

Dobra, to ja przeklejam mój komentarz z innego wątku. xD

Jeszcze jedna zaleta wyodrębnienia artykułów spośród zwykłych wpisów: możliwość utworzenia zakładki tylko dla nich. Jest to ważne, ponieważ mem ma naturalną przewagę nad dłuższym tekstem. Żeby móc ocenić tekst, trzeba go przeczytać, co zajmuje czasem kilkanaście minut. Zanim to nastąpi, wpis dawno już zostanie zepchnięty głęboko, głęboko, a będąc pozbawionym przez ten czas reakcji, straci szansę na sztosy.
To oczywiście może się kojarzyć z główną wykopu, są jednak dwie różnice:
1. Mówimy tutaj o oryginalnym contencie użytkowników, nie o znaleziskach z sieci, więc bardziej poprawnym skojarzeniem jest np. medium.com.
2. Artykuły wciąż mogłyby się pojawiać w głównym strumieniu treści. Po prostu odpowiednio oznakowane mogłyby być również prezentowane we własnej zakładce.

Lebiediew2 lata temu

Nie upieram się oczywiście przy tej formule. Po prostu zwracam uwagę, że jeśli chcemy mieć tu oryginalny content, to musi zaistnieć jakaś mechanika go wspierająca, bo inaczej w większości przypadków przegra on konkurencję z krótszymi formami.

hejto2 lata temu

@dziki @Lebiediew też myśleliśmy o tym ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu

Zaloguj się aby komentować